Startslister

 

Vi henstiller til at man er klar til tiden da vi har et meget presset program.

HHR Ring & Spring
           
KLASSE TID START NR. RYTTER HEST KLUB
           
1. bom 08.00 1 Malene Paaske Prins Charman HHR
    2 Emilie P. Thrane-Olsen Bubbly Snowflake FJOR
    3 Ann-Sophie Milling Nielsens Little Star ØKR
    4 Chanel Andersen Bambus SRV
    5 Emma Hansen Leonardo BAL
    6 Malene Paaske Prins Charman HHR
    7 Izabell Keil Beline HHR
    8 Marina Skriver Bamse HHR
    9 Emilie P. Thrane-Olsen Bubbly Snowflake FJOR
    10 Sophie Hedenskrog Tristan ØKR
    11 Emily Holst Wroclaw SLS
    12 Ann-Sophie Milling Nielsens Little Star ØKR
    13 Izabell Keil Beline HHR
    14 Mathilde Thorsen Mikkel HHR
           
2. 30 cm. 08.55 1 Emma Hansen Leonardo BAL
    2 Marina Skriver Bamse HHR
    3 Fiona Reimann Silver SLS
    4 Sophie Hedenskrog Tristan ØKR
    5 Mathilde Thorsen Mikkel HHR
           
3. 40 cm. 09.20 1 Fiona Reimann Silver SLS
    2 Mathilde Thorsen Mikkel HHR
    3 Sara Blink Rasmussen Lucy HHR
    5 Emily Holst Silver SLS
    6 Malena Poulsen Walodias Gunnar SSR
           
4. 50 cm. 09.45 1 Pia Holst Wroclaw SLS
    2 Lis Jørgensen Caramba HHR
    3 Josephine N. Klokholm Leonardo FDR
    4 Josefine Dibber Destiny HHR
    5 Anna Sofie Andersen Matsjo HHR
    6 EmmaSofie D. Clausen Porsche HHR
    7 Tina Thorsen Nikolaj HHR
    8 Salli Pedersen Hrafnstjarna fra Trehuse HJOR
    9 Alberte Holm Tequila RØSK
           
5. 60 cm. 10.10 1 Salli Pedersen Hrafnstjarna fra Trehuse HJOR
    2 Josefine Dibber Destiny HHR
    3 Pia Holst Wroclaw SLS
    4 EmmaSofie D. Clausen Porsche HHR
    5 Daniella D. Clausen Chamieka HHR
    6 Mette S. Grosse Koh-I-Nell HHR
    7 Zandra Hjort Mirinda HHR
    8 Anna Sofie Andersen Matsjo HHR
    9 Lis Jørgensen Caramba HHR
    10 Frederikke Drøscher Netta HHR
    11 Riie Nielsen Højersmindes Dancer NVR
    12 Josefine Dibber Destiny HHR
    13 Mette S. Grosse Koh-I-Nell HHR
    14 Daniella D. Clausen Chamieka HHR
    15 Tina Thorsen Nikolaj HHR
    16 Søren Thomsen Paquita ØKR
    17 Frederikke Drøscher Netta HHR
           
6. 70 cm. 10.55 1 Charlotte P. Thrane-Olsen New York FJOR
    2 Zandra Hjort Mirinda HHR
    3 Charlotte P. Thrane-Olsen New York FJOR
    4 Stine Laugesen Woodie HHR
    5 Søren Thomsen Paquita ØKR
    6 Riie Nielsen Højersmindes Dancer NVR
    7 Stine Laugesen Woodie HHR
    8 Pernille Kubert Aviator Florinso SPR
    9 Alberte Bidstrup Babu SPR
    10 Tess Pedersen Hovgårdens De La Fluer FJOR
    11 Charlotte P. Thrane-Olsen Shanti FJOR
    12 Laura Sørup Santana STRK
    13 Phoebe Hedenskrog Lundegaardens Faust ØKR
           
7. 80 cm. 11.30 1 Emma Brysting DiAugustino SLR
    2 Louise L. Petersen Tequila BRN
    3 Sara Andersen Silas SPR
    4 Phoebe Hedenskrog Lundegaardens Faust ØKR
    5 Tess Pedersen Hovgårdens De La Fluer FJOR
    6 Alberte Bidstrup Babu SPR
    7 Pernille Kubert Aviator Florinso SPR
    8 Tana Brodersen Chicago ØKR
    9 Emma Brysting DiAugustino SLR
    10 Luaura Sørup Santana STRK
    11 Tatina Rif Lützøft Lucy HHR
    12 Tana Brodersen Chicago ØKR
    13 Sara Andersen Silas SPR
    14 Louise L. Petersen Tequila BRN
    15 Riie Nielsen Kløvers Gaia Ace NVR
    16 Freya Sofie Olesen Silverbella FAK
           
9. 100 cm. 12.10 1 Tana Brodersen Frans ØKR
    2 Amalie Tinghøj Arskov Pipaluk Lysegård SLR
    3 Charlotte Torp Højgårds Anakin FUR
    4 Rebecca Pedersen Kjær's Cassiopeia HIS
    5 Tana Brodersen Frans ØKR
    6 Amalie Tinghøj Arskov Pipaluk Lysegård SLR
    7 Charlotte Torp Højgårds Anakin FUR
           
10. 110 cm. 12.35 1 Alberte Bidstrup Thorndal's Celina SPR
    2 Rebecca Pedersen Kjær's Cassiopeis HIS
    3 Alberte Bidstrup Thorndal's Celina SPR

Info

- Parkering foregår på marken, der må ikke varmes op, longeres eller rides på parkerings området. Alt opvarmning foregår på udendørs banen.

- Galopbanen er lukket for ridning

- Cafen er åben hele dagen

- Husk at betal før start

- Hold jer klar, da vi har et stramt program