Spring

 

Udebane spring

 

 

Dato

Type

Klub

Klasse

Placering

Point

Matilde Kastrup Madsen; Duchesse II

18.09

D-stævne

MAK

Sløjfe

-

1

18.09

D-stævne

MAK

70cm

-

1

I alt

       

2

Cecilie Haugaard; Olympia Atlantis

13.02

D-stævne

FKR

LC

-

1

13.02

D-stævne

FKR

LC

1

9

14.02

D-stævne

FKR

LC

-

1

11.12

D-stævne

FKR

LC

-

1

11.12

D-stævne

FKR

LC

-

1

12.12

D-stævne

FKR

LB

-

1

I alt

       

14

Dressur

Hjemmebane dressur

 

Dato

Type

Klasse

Placering

Point

Freja Kruize; Clovis van de Zuidvoermanshoek

29.05

D-stævne

LA-1

-

1

29.05

D-stævne

LA-2

2

13

02.10

D-stævne

LA-2

-

1

03.10

D-stævne

LA-2

-

1

Ialt

     

16

         

Matilde Kastrup Madsen; Duchesse II

25.04

rideskole

LC-2

1

9

25.04

rideskole

LB-1

2

9

29.05

D-stævne

LC-2

1

9

29.05

D-stævne

LB-2

-

1

02.10

D-stævne

LC-2

-

1

02.10

D-stævne

LB-2

-

1

I alt

     

30

         

Emma Dueholm; Lille Prins

29.05

D-stævne

LA-2

1

15

29.05

D-stævne

LA-4

2

15

03.07

D-stævne

LA-2

-

1

03.07

D-stævne

LA-4

-

1

02.10

D-stævne

LA-2

1

15

03.10

D-stævne

LA-2

1

15

I alt

     

62




Udebane dressur

Dato

Type

Klub

Klasse

Placering

Point

Freja Kruize; Clovis van de Zuidvoermanshoek

07.02

C-stævne

Hvalsø

LA-1

-

1

07.02

C-stævne

Hvalsø

LA-2

-

1

06.03

D-stævne

Albertslund

LA-1

-

1

06.03

D-stævne

Albertslund

LA-3

-

1

27.03

C-stævne

Vallensbæk

LA-3

-

1

24.04

C-stævne

Charlottelund

LA-3

-

1

16.05

C-stævne

Slangerup

LA-2

2

19

19.06

C-stævne

Epona

LA-2

-

1

21.08

D-stævne

Høsterkøb

LA-2

2

13

04.09

C-stævne

Vallensbæk

LA-2

2

19

18.09

C-stævne

Petersborg

LA-3

-

1

31.10

D-stævne

Vallensbæk

LA-4

-

1

Ialt

       

60

           

Signe Albeck; Cameroun

06.06

C-stævne

Holte

LA-2

-

1

12.06

C-stævne

Frederiksværk

LA-2

-

1

03.07

C-stævne

NV-Sjællands

LA-2

3

13

16.10

C-stævne

Frederiksværk

LA-4

-

1

17.10

C-stævne

Frederiksværk

LA-2

2

16

05.11

C-stævne

Gribskov

LA-2

4

10

05.11

C-stævne

Gribskov

LA-4

-

1

11.12

C-stævne

FVR

LA-2

3

13

11.12

C-stævne

FVR

LA-4

-

1

I alt

       

57

           

Matilde Kastrup Madsen; Duchesse II

21.08

D-stævne

HUR

LC-2

-

1

21.08

D-stævne

HUR

LB-1

1

11

19.09

D-stævne

MAK

LC-2

-

1

19.09

D-stævne

MAK

LB-2

-

1

I alt

       

14

           

Emma Dueholm; Lille Prins

10.04

D-stævne

GREV

LA-2

-

1

10.04

D-stævne

GREV

LA-4

3

13

24.04

D-stævne

DARK

LA-1

3

9

24.04

D-stævne

DARK

LA-2

1

15

17.07

D-stævne

Vallø

LA-2

2

13

17.07

D-stævne

Vallø

LA-4

1

17

01.08

D-stævne

Stevns

LA-4

-

1

01.08

D-stævne

Stevns

LA-2

-

1

04.09

C-stævne

Vallensbæk

LA-2

1

22

04.09

C-stævne

Vallensbæk

LA-4

-

1

19.09

D-stævne

Petersborg

LA-4

-

1

09.10

C-stævne

HIS

LA-4

-

13

10.10

C-stævne

Distriktsmesterskab

Finale

HIS

LA-4

3

22

14.11

D-stævne

HES

LA-6

-

1

I alt

       

130